İslamiyât > Erbabına Sorun!!

"Teolojik Polemik" Bölümüne Dair

(1/1)

QM:
merhaba arkadaşlar..
eilahiyat.com ilahiyat/dikab amfilerini ve kantin tartışmalarını Teolojik Polemik Bölümü ile formumuza taşıyor..
özelde islam ilahiyatının genelde teoloji/din bilimin tartışmalı konuları artık Teolojik Polemik'te enine boyuna tartışılacak..

dostlar..bölümde herkes düşüncelerini özgürce ifade edebilecek..
tamamen şahsi/indi/öznel yargılarımıza da geleneksel ve kadim düşünce tarzlarımızı da ifade edebiliriz..
forum kurallarına ve ahlaki teamüllere aykırı olmayan kıran kırana polemikler için kıdemli (50 mesaj ve üstü) üyelerimize açık olan Teolojik Polemik katkılarınızı bekler..

serbala:
bu bölümün açılması çok iyi olmuş  :)
ellerinize sağlık ;)
düşüncelerimizi paylaşmak ve bir şeyleri dert edinmek güzel...

QM:

tesekkurler hocam..
Teolojik Polemik'in de acizane gayesi budur efendim..
sınıflarda..kantinde..bahçede..yurtta..evde..ve daima zihnimizde var bulunan ilahiyat meselelerini özgürce konuşmak..

katkılarınız için müteşekkiriz..
Teolojik Polemik'ten ayrılmayın :)

saim:
Pek muhterem düello üstadı, azizim QM.
Forma eklemiş olduğunuz bu ‘cenk meydanı’ hakkımızda ‘hayra’ vesile olur İNŞALLAH.
Yakinen ve ilgi ile takip ettiğimiz yegane bölüm oldu te.pe:)
İştirakim bir hayli geç olmuş olsa da teşekkürümü kabul buyur..
Siz polemik demişsiniz velakin fakir onu diyalektik olarak okuyacak yüksek müsaadenizle, müsaade etmesen de öyle okuyacak:)
Bu arada  kuşlar bir haber getirdi fakire:) zatı aliniz bir Uzakdoğu tekvando ‘çırağının’ hışımına uğramış:) çırağa ufaklık diye hitap etme gafletinde bulunmuşsunuz:) çırak kemiklerinizin bir kaçını kırmakla yetinmiş bu defalık:) azizim çırağa değil ustaya bak, vurana değil vurdurana bak..
Muhabbetledim zatı şahanenizi..
Hayat duadır; dua ile.. 

QM:

aman efendim zatınızın yanında QM efendinin esamesi mi okunurmuş..diyalektikte usta da üstad da yukarıdaki mesajın sabidir..gayet iyi biliriz ;)

bölüme (ya da "te.pe."ye :) ) katkılarınızı istirham ederim efendim..bigane kalmanızın kul ahakkı olduğunu düşünen insanlardanım :)

kemiklerim hakkınızdaki duyarlığınız için müteşekkirim lakin diyalektik savaşım budur biraz da..kah kırar kah kırılırsınız ;) kaldı ki "kırık" göreli bi kavram da olabilir :) ayrıca dostum..kuşlara, hele de bu "hüdhüd"  isimli bi kuş ise pek itimad etmemenizi salık veririm :) bana "güvercinler" daha güvenilir gelir hep ;)

yine de "vurduran"a bakmaya çalışıyorum ama..şunu unutmayın lütfen..vurduran bugün sizinle yarın benimle vurabilir..O'ndan O'na sığının selametiniz için ve dahi O'na emanet olun..

selam ile..

Navigasyon

[0] Mesajlar

Yanıtla

Tam sürüme git